Web<br>Otomasyon

Web Otomasyon

Otomasyon sözlüksel olarak bir aparat veya bir süreci belirli tekniklere dayandırarak teknik olarak otomatikleştirme anlamı gelir. Otomasyonlar insan ya da bir makinenin başka bir makine ile ilişkilendirilip bir sonuç veren sonuçun yönetilmesini sağlyan sistemlerdir.Kısacası otomasyon bir ürünü izlemek takip etmek ve istatistiki verilerini alma işlemlerini gören bir sistem verilen genel addır.

Üretimin son derece hızlı olduğu günümüzde artık sadece ürünleri üretmek yetmeyip onların verilerini analiz etmek izlemek yönetmekte gerekmektedir. Biz MedyaMod olarak bu noktada firmanızın ihtiyacı olan otomasyonu belirleyip sizi büyük bir yükten kurtaracak yazılımı sağlıyoruz. Teknik ekibimizle ihtiyaçları belirledikten sonra güvenilir bir yazılım kurgusu ile işinizi hem hızlandırıp hem kolaylaştırıyoruz.

Hazırladığımız otomasyonların web tabanlı olması yapılan otomasyon  yazılımının internet üzerinde çalışabilir olduğunu ifade eder. Otomasyonun internet üzerinde çalışıyor olması internet erişimin olduğu herhangi bir yerde kurulum gerektirmeden sisteme ulaşılabilmesini sağlar.

Yaptıklarımız

Web Otomasyon Yapıyoruz

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Soru Cevap Sistemi
http://sorucevapsistemi.com/

YAPMAK İSTEDİĞİNİZ PROJENİZ Mİ VAR?

DMCA.com Protection Status